ZIIT: verschil tussen versies

Het Zorg Informatie & Inkoopteam (ZIIT) bestaat uit ambtenaren uit de negen gemeenten in West-Brabant West. Het ZIIT is belast met de volgende taken:

  • Inkoop en contractmanagement voor de gemeentelijke toegang, veiligheidsketen en niet vrij toegankelijke zorg
  • Dataverzameling en -analyse
  • Regie op innovatie
  • Beleidscoördinatie

Het ZIIT bestaat uit:

Helga Hermans Manager en Strategisch Adviseur helga.hermans@zi2t.nl
Ietje Baars Senior Beleidsadviseur Jeugd ietje.baars@zi2t.nl
Edith Oostvogels Beleidsadviseur Jeugd edith.oostvogels@zi2t.nl
Femke Staelens Beleidsadviseur Jeugd femke.staelens@zi2t.nl
Ingrid de Vries Beleidsadviseur Jeugd ingrid.de.vries@zi2t.nl
Violette Oldenburg Inkoop- en contractmanager violette.oldenburg@zi2t.nl
Michiel Burgering Inkoop- en contractmanager michiel.burgering@zi2t.nl
Marga Hoondert Informatiemakelaar Financiën marga.hoondert@zi2t.nl
Ilona Hagens Managementondersteuner ilona.hagens@zi2t.nl
Myrthe Megens Projectleider Veiligheidsteams m.megens@roosendaal.nl


Contact[bewerken | brontekst bewerken]

Bezoekadres:

Dunantstraat 80

4701 GZ Roosendaal

Tel: 0165-579726

Mail: info@zi2t.nl

Het Zorg Informatie & Inkoopteam (ZIIT) bestaat uit ambtenaren uit de negen gemeenten in West-Brabant West. Het ZIIT is belast met de volgende taken:
        
        
        
        * Inkoop en contractmanagement voor de gemeentelijke toegang, veiligheidsketen en niet vrij toegankelijke zorg
        
        * Dataverzameling en -analyse
        
        * Regie op innovatie
        
        *Beleidscoördinatie
        
        
        
        Het ZIIT bestaat uit:
        
        {| class="wikitable"
        
        |+
        
        !
        
        !
        
        !
        
        |-
        
        |Helga Hermans
        
        |Manager en Strategisch Adviseur
        
        |helga.hermans@zi2t.nl
        
        |-
        
        |Ietje Baars
        
        |Senior Beleidsadviseur Jeugd
        
        |ietje.baars@zi2t.nl
        
        |-
        
        |Edith Oostvogels
        
        |Beleidsadviseur Jeugd
        
        |edith.oostvogels@zi2t.nl
        
        |-
        
        |Femke Staelens
        
        |Beleidsadviseur Jeugd
        
        |femke.staelens@zi2t.nl
        
        |-
        
        |Ingrid de Vries
        
        |Beleidsadviseur Jeugd
        
        |ingrid.de.vries@zi2t.nl
        
        |-
        
        |Violette Oldenburg
        
        |Inkoop- en contractmanager
        
        |violette.oldenburg@zi2t.nl
        
        |-
        
        |Michiel Burgering
        
        |Inkoop- en contractmanager
        
        |michiel.burgering@zi2t.nl
        
        |-
        
        |Marga Hoondert
        
        |Informatiemakelaar Financiën
        
        |marga.hoondert@zi2t.nl
        
        |-
        
        |Ilona Hagens
        
        |Managementondersteuner
        
        |ilona.hagens@zi2t.nl
        
        |-
            
            |Myrthe Megens
            
            |Projectleider Veiligheidsteams
            
            |m.megens@roosendaal.nl
            
            |}
        
        
        <br />
        
        
        
        === Contact ===
        
        Bezoekadres:
        
        
        
        Dunantstraat 80
        
        
        
        4701 GZ Roosendaal
        
        
        
        Tel: 0165-579726
        
        
        
        Mail: info@zi2t.nl
Regel 48: Regel 48:
 
|Managementondersteuner
 
|Managementondersteuner
 
|ilona.hagens@zi2t.nl
 
|ilona.hagens@zi2t.nl
  +
|-
  +
|Myrthe Megens
  +
|Projectleider Veiligheidsteams
  +
|m.megens@roosendaal.nl
 
|}
 
|}
 
<br />
 
<br />

Bijlagen

Overleg